Pisarna

Radko Malačič

DIREKTOR

Mail: radko.m@kopp.si

Tel.št. +386 41 646 730

Rika Mlakar

ADMINISTRACIJA

Mail: info@kopp.si

Tel.št. +386 31 367 850

Goran Radovanović

ADMINISTRACIJA

Mail: goran.r@kopp.si

Tel.št. +386 51 384 840

Piloti

Splošni kontakt za pilote

Tel.št. +386 5 850 2442 Mail: piloti@kopp.si

Andrej Škapin

PILOT

Št. izkaznice pomorskega pilota: 20

Mail: andrej.s@kopp.si

Tel.št. +386 31 368 318

Milko Matović

PILOT

Št. izkaznice pomorskega pilota: 21

Mail: milko.m@kopp.si

Tel.št. +386 31 368 258

Igor Kleva

PILOT

Št. izkaznice pomorskega pilota: 23

Mail: igor.k@kopp.si

Tel.št. +386 31 368 523

Branimir Grozdanič

PILOT

Št. izkaznice pomorskega pilota: 13

Mail: branimir.g@kopp.si

Tel.št. +386 31 368 411

Maurizio Rasman

PILOT

Št. izkaznice pomorskega pilota: 24

Mail: maurizio.r@kopp.si

Tel.št. +386 31 368 367

Branko Repec

PILOT

Št. izkaznice pomorskega pilota: 22

Mail: branko.r@kopp.si

Tel.št. +386 31 368 375

Gorazd Planinšek

PILOT

Št. izkaznice pomorskega pilota: 25

Mail: gorazd.p@kopp.si

Tel.št. +386 41 757 761

Matej Glišović

PILOT

Št. izkaznice pomorskega pilota: 26

Mail: matej.g@kopp.si

Tel.št. +386 51 274 396

Peter Trink

PILOT

Št. izkaznice pomorskega pilota: 27

Mail: peter.t@kopp.si

Tel.št. +386 31 630 558

Matjaž Felicjan

PILOT

Št. izkaznice pomorskega pilota: 17

Mail: matjaz.f@kopp.si

Tel.št. +386 51 334 472

Artur Piciga

Voditelj Pilotskega Čolna

Mail: artur.p@kopp.si

Tel.št. +386 31 367 876

Sandi Oblak

Voditelj Pilotskega Čolna

Mail: sandi.o@kopp.si

Tel.št. +386 31 367 974

Arijan Rapuš

Voditelj Pilotskega Čolna

Mail: arijan.r@kopp.si

Tel.št. +386 31 368 152

Kristjan Vran

Voditelj Pilotskega Čolna

Mail: kristjan.v@kopp.si

Tel.št. +386 51 691 416

Peter Matič

Voditelj Pilotskega Čolna

Mail: peter.m@kopp.si

Tel.št. +386 51 334 444

Samo Rasman

Voditelj Pilotskega Čolna

Mail: samo.r@kopp.si

Tel.št. +386 51 227 804

Andrej Steffe

Član posadke Pilotskega Čolna

Mail: steffe.a@kopp.si

Tel.št. +386 51 228 018

Edvard Fetah

Član posadke Pilotskega Čolna

Mail: edi.f@kopp.si

Tel.št. +386 51 227 828

Gašper Favento

Član posadke Pilotskega Čolna

Mail: gasper.f@kopp.si

Tel.št. +386 51 227 447

Rafael Vidmar

Član posadke Pilotskega Čolna

Mail: rafael.v@kopp.si

Tel.št. +386 41 753 862

Valter Abramović

Član posadke Pilotskega Čolna

Mail: valter.a@kopp.si

Tel.št. +386 41 350 496

Borut Perkovič

Član posadke Pilotskega Čolna

Mail: borut.p@kopp.si

Tel.št. +386 31 630 548

sl_SISlovenščina
en_USEnglish sl_SISlovenščina